Skip Navigation Links
16th Finals
Participating Teams
AO THIRAS Santorini
Askö LINZ-STEG
BEKESCSABAI Röplabda SE
Beylikduzu Voleybol ISTANBUL
BEZIERS VB
C.S.M. LUGOJ
Calcit Volley KAMNIK
DRESDNER SC
Dukla LIBEREC
ENGELHOLM VS
Hapoel KFAR SABA
HOLTE IF
Ibsa CV CCO 7 PALMAS
Kairos PONTA DELGADA
Kanti SCHAFFHAUSEN
KV Drita GJILAN
Ladies in Black AACHEN
Levski SOFIA
LLC "SC Prometey" KAMIENSKIE
Olympiacos PIRAEUS
Pölkky KUUSAMO
PVK Olymp PRAHA
RIGAS Volejbola Skola
RSR WALFERDANGE
SIP SEMPETER
Slavia EU BRATISLAVA
Sm' AESCH Pfeffingen
Stiinta BACAU
THY ISTANBUL
UTE BUDAPEST
Volley LUGANO
Yenisei KRASNOYARSK
8th Finals
Participating Teams
AO THIRAS Santorini
THY ISTANBUL
4th Finals
No Teams Participating Yet
16th Finals
Home Matches

3-501 Slavia EU BRATISLAVA 3
Beylikduzu Voleybol ISTANBUL 0
3-503 SIP SEMPETER 1
Askö LINZ-STEG 3
3-505 THY ISTANBUL 3
Ibsa CV CCO 7 PALMAS 0
3-507 C.S.M. LUGOJ 3
Dukla LIBEREC 0
3-509 Kairos PONTA DELGADA 0
Stiinta BACAU 3
3-511 DRESDNER SC 3
LLC "SC Prometey" KAMIENSKIE 0
3-513 KV Drita GJILAN 0
AO THIRAS Santorini 3
3-515 HOLTE IF 0
Kanti SCHAFFHAUSEN 3
3-517 ENGELHOLM VS 0
Ladies in Black AACHEN 3
3-519 Sm' AESCH Pfeffingen 3
Levski SOFIA 1
3-521 Volley LUGANO 0
Pölkky KUUSAMO 3
3-523 RSR WALFERDANGE 0
BEZIERS VB 3
3-525 RIGAS Volejbola Skola 1
BEKESCSABAI Röplabda SE 3
3-527 PVK Olymp PRAHA 18/12
Calcit Volley KAMNIK 16:00
3-529 Olympiacos PIRAEUS 3
Hapoel KFAR SABA 0
3-531 UTE BUDAPEST 1
Yenisei KRASNOYARSK 3
8th Finals
Home Matches

4-501 Winner of Matches 3-501/3-502 ---
Winner of Matches 3-503/3-504 ---
4-503 Winner of Matches 3-507/3-508 ---
THY ISTANBUL ---
4-505 Winner of Matches 3-511/3-512 ---
Winner of Matches 3-509/3-510 ---
4-507 Winner of Matches 3-515/3-516 ---
AO THIRAS Santorini ---
4-509 Winner of Matches 3-517/3-518 ---
Winner of Matches 3-519/3-520 ---
4-511 Winner of Matches 3-523/3-524 ---
Winner of Matches 3-521/3-522 ---
4-513 Winner of Matches 3-527/3-528 ---
Winner of Matches 3-525/3-526 ---
4-515 Winner of Matches 3-531/3-532 ---
Winner of Matches 3-529/3-530 ---
4th Finals
Home Matches

5-501 Winner of Matches 4-501/4-502 ---
Winner of Matches 4-503/4-504 ---
5-503 Winner of Matches 4-507/4-508 ---
Winner of Matches 4-505/4-506 ---
5-505 Winner of Matches 4-509/4-510 ---
Winner of Matches 4-511/4-512 ---
5-507 Winner of Matches 4-513/4-514 ---
Winner of Matches 4-515/4-516 ---
16th Finals
Status Teams
Stiinta BACAU
C.S.M. LUGOJ
Beylikduzu Voleybol ISTANBUL
Yenisei KRASNOYARSK
Ladies in Black AACHEN
Kanti SCHAFFHAUSEN
BEZIERS VB
BEKESCSABAI Röplabda SE
Dukla LIBEREC
AO THIRAS Santorini
Pölkky KUUSAMO
LLC "SC Prometey" KAMIENSKIE
Calcit Volley KAMNIK
Hapoel KFAR SABA
Levski SOFIA
Askö LINZ-STEG
Ibsa CV CCO 7 PALMAS
KV Drita GJILAN
Slavia EU BRATISLAVA
Kairos PONTA DELGADA
RSR WALFERDANGE
HOLTE IF
RIGAS Volejbola Skola
ENGELHOLM VS
DRESDNER SC
Sm' AESCH Pfeffingen
UTE BUDAPEST
PVK Olymp PRAHA
Olympiacos PIRAEUS
SIP SEMPETER
Volley LUGANO
THY ISTANBUL

Detailed Standing
8th Finals
Status Teams
AO THIRAS Santorini
THY ISTANBUL

Detailed Standing
4th Finals
 
Latest News

Competition Overview
Qualification Round
From 05/11/2019 to 21/11/2019
Main Phase
From 03/12/2019 to 05/03/2020
Final Phase
From 18/03/2020 to 15/04/2020

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
05/12/19
3-503-SIP SEMPETER vs Askö LINZ-STEG


Downloads

Useful Documents
 Title 
2020 CEV European Cups Calendar Download