Skip Navigation Links

Home Matches (From: 27/11/2018  To: 29/11/2018)

















Away Matches (From: 04/12/2018  To: 06/12/2018)















 

StatusTeamMatchesSetGolden set Won
PlayedWonLostWonLost
Qualified
Galatasaray ISTANBUL
2 2 0 6 0 No
Qualified
Yenisei KRASNOYARSK
2 2 0 6 0 No
Qualified
VK PROSTEJOV
2 2 0 6 0 No
Qualified
Fatum NYÍREGYHÁZA
2 2 0 6 1 No
Qualified
Asterix Avo BEVEREN
2 2 0 6 1 No
Qualified
Stiinta BACAU
2 2 0 6 2 No
Qualified
Yamamay e-work BUSTO ARSIZIO
2 2 0 6 2 No
Qualified
Sm' AESCH Pfeffingen
2 1 1 4 3 Yes
Qualified
Swietelsky BÉKÉSCSABA
2 1 1 4 3 Yes
Qualified
SAINT RAPHAËL Var VB
2 1 1 5 3 No
Qualified
UVC Holding GRAZ
2 1 1 5 4 No
Eliminated
TJ OSTRAVA
2 1 1 4 5 No
Eliminated
Khimik YUZHNY
2 1 1 3 4 No
Eliminated
VC OUDEGEM
2 1 1 3 4 No
Eliminated
FORDE VBK
2 1 1 3 5 No
Eliminated
Zeleznicar LAJKOVAC
2 0 2 2 6 No
Eliminated
DRESDNER SC
2 0 2 2 6 No
Eliminated
TS Volley DÜDINGEN
2 0 2 1 6 No
Eliminated
LP SALO
2 0 2 1 6 No
SLIEDRECHT Sport
0 0 0 0 0 No
ZOK Bimal-Jedinstvo BRČKO
0 0 0 0 0 No
ASPTT MULHOUSE VB
0 0 0 0 0 No
CSM Volei Alba BLAJ
0 0 0 0 0 No
VK UP OLOMOUC
0 0 0 0 0 No
Eliminated
CSM TARGOVISTE
2 0 2 0 6 No
Eliminated
Nova KBM Branik MARIBOR
2 0 2 0 6 No
Eliminated
Levski SOFIA
2 0 2 0 6 No

 

 

Home Matches (From: 18/12/2018  To: 20/12/2018)









Away Matches (From: 22/01/2019  To: 24/01/2019)







 

StatusTeamMatchesSetGolden set Won
PlayedWonLostWonLost
Qualified
CSM Volei Alba BLAJ
2 2 0 6 0 No
Qualified
SAINT RAPHAËL Var VB
2 2 0 6 1 No
Qualified
Yamamay e-work BUSTO ARSIZIO
2 2 0 6 1 No
Qualified
ASPTT MULHOUSE VB
2 2 0 6 1 No
Qualified
Stiinta BACAU
2 2 0 6 2 No
Qualified
VK UP OLOMOUC
2 2 0 6 2 No
Qualified
Swietelsky BÉKÉSCSABA
2 2 0 6 3 No
Qualified
Galatasaray ISTANBUL
2 1 1 5 4 No
Eliminated
Yenisei KRASNOYARSK
2 1 1 4 5 No
Eliminated
Sm' AESCH Pfeffingen
2 0 2 3 6 No
Eliminated
SLIEDRECHT Sport
2 0 2 2 6 No
Eliminated
Asterix Avo BEVEREN
2 0 2 2 6 No
Eliminated
Fatum NYÍREGYHÁZA
2 0 2 1 6 No
Eliminated
UVC Holding GRAZ
2 0 2 1 6 No
Eliminated
ZOK Bimal-Jedinstvo BRČKO
2 0 2 1 6 No
Eliminated
VK PROSTEJOV
2 0 2 0 6 No

 

 



Away Matches (From: 12/02/2019  To: 14/02/2019)



 

StatusTeamMatchesSetGolden set Won
PlayedWonLostWonLost
Qualified
Swietelsky BÉKÉSCSABA
2 2 0 6 2 No
Qualified
Yamamay e-work BUSTO ARSIZIO
2 2 0 6 2 No
Qualified
Stiinta BACAU
2 2 0 6 4 No
Qualified
CSM Volei Alba BLAJ
2 1 1 3 3 Yes
Eliminated
Galatasaray ISTANBUL
2 1 1 3 3 No
Eliminated
VK UP OLOMOUC
2 0 2 4 6 No
Eliminated
SAINT RAPHAËL Var VB
2 0 2 2 6 No
Eliminated
ASPTT MULHOUSE VB
2 0 2 2 6 No