Skip Navigation Links
32nd Finals
Participating Teams
Barkom-Kazhany LVIV
FØRDE VBK
GFC AJACCIO
Hurrikaani LOIMAA
Indykpol AZS OLSZTYN
Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE
KLADNO Volejbal cz
KV PËJA
LAUSANNE UC
MONTANA Volley
Novator KHMELNYTSKYI
OK NOVI PAZAR
16th Finals
Participating Teams
Abiant Lycurgus GRONINGEN
Arcada GALATI
CV TERUEL
Dukla LIBEREC
Ford Store Levoranta SASTAMALA
FØRDE VBK
Galatasaray ISTANBUL
GFC AJACCIO
Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING
Indykpol AZS OLSZTYN
ISTANBUL BBSK
Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE
KLADNO Volejbal cz
Kuzbass KEMEROVO
LAUSANNE UC
Lindaren Volley AMRISWIL
Lindemans AALST
Mladost ZAGREB
Neftohimic 2010 BURGAS
OK Mladost BRCKO
Olympiacos PIRAEUS
Orion DOETINCHEM
PAOK THESSALONIKI
PAR-KY MENEN
Posojilnica AICH/DOB
Shakhtior SOLIGORSK
TOURCOING Lille Métropole
TRENTINO Itas
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
Viking TIF BERGEN
Vojvodina NS Seme NOVI SAD
VRCK KAZINCBARCIKA
8th Finals
Participating Teams
CV TERUEL
Dukla LIBEREC
Ford Store Levoranta SASTAMALA
Galatasaray ISTANBUL
Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING
Indykpol AZS OLSZTYN
ISTANBUL BBSK
KLADNO Volejbal cz
Kuzbass KEMEROVO
Lindaren Volley AMRISWIL
Lindemans AALST
Neftohimic 2010 BURGAS
OK Mladost BRCKO
Olympiacos PIRAEUS
TRENTINO Itas
Viking TIF BERGEN
4th Finals
Participating Teams
Ford Store Levoranta SASTAMALA
Galatasaray ISTANBUL
Kuzbass KEMEROVO
Lindaren Volley AMRISWIL
Lindemans AALST
Neftohimic 2010 BURGAS
Olympiacos PIRAEUS
TRENTINO Itas
32nd Finals
Away Matches

1-102 LAUSANNE UC 3
Barkom-Kazhany LVIV 0
1-104 Novator KHMELNYTSKYI 3
FØRDE VBK 1
1-106 OK NOVI PAZAR 2
Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE 3
1-108 KLADNO Volejbal cz 3
MONTANA Volley 0
1-110 GFC AJACCIO 3
KV PËJA 0
1-112 Hurrikaani LOIMAA 1
Indykpol AZS OLSZTYN 3
16th Finals
Away Matches

2-102 Vojvodina NS Seme NOVI SAD 1
Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING 3
2-104 TRENTINO Itas 3
LAUSANNE UC 0
2-106 OK Mladost BRCKO 3
Orion DOETINCHEM 1
2-108 Abiant Lycurgus GRONINGEN 1
Lindaren Volley AMRISWIL 3
2-110 Shakhtior SOLIGORSK 2
Olympiacos PIRAEUS 3
2-112 ISTANBUL BBSK 0
GFC AJACCIO 3
2-114 Viking TIF BERGEN 3
FØRDE VBK 1
2-116 Neftohimic 2010 BURGAS 3
PAR-KY MENEN 2
2-118 Mladost ZAGREB 0
Galatasaray ISTANBUL 3
2-120 Posojilnica AICH/DOB 1
Dukla LIBEREC 3
2-122 Lindemans AALST 3
Arcada GALATI 1
2-124 CV TERUEL 0
TOURCOING Lille Métropole 3
2-126 Ford Store Levoranta SASTAMALA 3
Union Raiffeisen WALDVIERTEL 0
2-128 VRCK KAZINCBARCIKA 2
KLADNO Volejbal cz 3
2-130 Kuzbass KEMEROVO 3
Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE 0
2-132 PAOK THESSALONIKI 3
Indykpol AZS OLSZTYN 2
8th Finals
Away Matches

3-102 Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING 1
TRENTINO Itas 3
3-104 OK Mladost BRCKO 1
Lindaren Volley AMRISWIL 3
3-106 Olympiacos PIRAEUS 3
ISTANBUL BBSK 1
3-108 Neftohimic 2010 BURGAS 3
Viking TIF BERGEN 1
3-110 Galatasaray ISTANBUL 3
Dukla LIBEREC 0
3-112 CV TERUEL 1
Lindemans AALST 3
3-114 Ford Store Levoranta SASTAMALA 3
KLADNO Volejbal cz 0
3-116 Indykpol AZS OLSZTYN 1
Kuzbass KEMEROVO 3
4th Finals
Away Matches

4-102 TRENTINO Itas 3
Lindaren Volley AMRISWIL 0
4-104 Olympiacos PIRAEUS 3
Neftohimic 2010 BURGAS 0
4-106 Lindemans AALST 3
Galatasaray ISTANBUL 2
4-108 Kuzbass KEMEROVO 3
Ford Store Levoranta SASTAMALA 0
32nd Finals
Status Teams
Qualified
GFC AJACCIO
Qualified
KLADNO Volejbal cz
Qualified
Indykpol AZS OLSZTYN
Qualified
Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE
Qualified
FØRDE VBK
Qualified
LAUSANNE UC
Eliminated
Novator KHMELNYTSKYI
Eliminated
Barkom-Kazhany LVIV
Eliminated
OK NOVI PAZAR
Eliminated
Hurrikaani LOIMAA
Eliminated
MONTANA Volley
Eliminated
KV PËJA

Detailed Standing
16th Finals
Status Teams
Qualified
Ford Store Levoranta SASTAMALA
Qualified
Kuzbass KEMEROVO
Qualified
TRENTINO Itas
Qualified
Galatasaray ISTANBUL
Qualified
Dukla LIBEREC
Qualified
Lindaren Volley AMRISWIL
Qualified
Olympiacos PIRAEUS
Qualified
OK Mladost BRCKO
Qualified
Lindemans AALST
Qualified
Viking TIF BERGEN
Qualified
KLADNO Volejbal cz
Qualified
Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING
Qualified
Neftohimic 2010 BURGAS
Qualified
ISTANBUL BBSK
Qualified
Indykpol AZS OLSZTYN
Eliminated
PAR-KY MENEN
Eliminated
PAOK THESSALONIKI
Eliminated
GFC AJACCIO
Eliminated
CV TERUEL
Eliminated
TOURCOING Lille Métropole
Eliminated
Arcada GALATI
Eliminated
VRCK KAZINCBARCIKA
Eliminated
FØRDE VBK
Eliminated
Vojvodina NS Seme NOVI SAD
Eliminated
Posojilnica AICH/DOB
Eliminated
Abiant Lycurgus GRONINGEN
Eliminated
Shakhtior SOLIGORSK
Eliminated
Orion DOETINCHEM
Eliminated
Union Raiffeisen WALDVIERTEL
Eliminated
Mladost ZAGREB
Eliminated
Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE
Eliminated
LAUSANNE UC

Detailed Standing
8th Finals
Status Teams
Qualified
TRENTINO Itas
Qualified
Lindaren Volley AMRISWIL
Qualified
Olympiacos PIRAEUS
Qualified
Galatasaray ISTANBUL
Qualified
Neftohimic 2010 BURGAS
Qualified
Ford Store Levoranta SASTAMALA
Qualified
Lindemans AALST
Qualified
Kuzbass KEMEROVO
Eliminated
Indykpol AZS OLSZTYN
Eliminated
CV TERUEL
Eliminated
Viking TIF BERGEN
Eliminated
KLADNO Volejbal cz
Eliminated
ISTANBUL BBSK
Eliminated
Dukla LIBEREC
Eliminated
Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING
Eliminated
OK Mladost BRCKO

Detailed Standing
4th Finals
Status Teams
Qualified
Kuzbass KEMEROVO
Qualified
TRENTINO Itas
Qualified
Olympiacos PIRAEUS
Qualified
Galatasaray ISTANBUL
Eliminated
Lindemans AALST
Eliminated
Neftohimic 2010 BURGAS
Eliminated
Ford Store Levoranta SASTAMALA
Eliminated
Lindaren Volley AMRISWIL

Detailed Standing
 
Latest News

Competition Overview
Main Phase
From 06/11/2018 to 14/02/2019
Final Phase
From 26/02/2019 to 26/03/2019

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
14/02/19
4-106-Lindemans AALST vs Galatasaray ISTANBUL


Downloads

Useful Documents
 Title 
2019 European Cups Calendar Download