Skip Navigation Links
16th Finals
Participating Teams
Asterix Avo BEVEREN
BEZIERS Angels
C.S.M. TARGOVISTE
Calcit Volley KAMNIK
DPD Legionovia LEGIONOWO
DRESDNER SC
Fatum NYÍREGYHÁZA
Galatasaray HDI ISTANBUL
Hapoel KFAR SABA
Khimik YUZHNY
KV Drita GJILAN
LPV HUITTINEN
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Nova KBM Branik MARIBOR
OK SIP ŠEMPETER
Pölkky KUUSAMO
Proton SARATOV
PVK Olymp PRAHA
Saugella MONZA
SC "Prometey" KAMYANSKE
SC POTSDAM
Stiinta BACAU
Swietelsky BÉKÉSCSABA
Tent OBRENOVAC
TS Volley DÜDINGEN
Vasas Óbuda BUDAPEST
Viteos NEUCHATEL UC
VK Šelmy BRNO
Volero LE CANNET
ŽOK UB
8th Finals
Participating Teams
BEZIERS Angels
C.S.M. TARGOVISTE
DRESDNER SC
Galatasaray HDI ISTANBUL
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Nova KBM Branik MARIBOR
OK SIP ŠEMPETER
Saugella MONZA
SC POTSDAM
Swietelsky BÉKÉSCSABA
Tent OBRENOVAC
Vasas Óbuda BUDAPEST
VK Šelmy BRNO
Volero LE CANNET
ŽOK UB
4th Finals
Participating Teams
BEZIERS Angels
C.S.M. TARGOVISTE
DRESDNER SC
Galatasaray HDI ISTANBUL
Saugella MONZA
Tent OBRENOVAC
Vasas Óbuda BUDAPEST
ŽOK UB
16th Finals
Away Matches

CCW 02 Swietelsky BÉKÉSCSABA 3
LPV HUITTINEN 0
CCW 04 Viteos NEUCHATEL UC 0
Saugella MONZA 3
CCW 06 Stiinta BACAU 0
ŽOK UB 3
CCW 08 VK Šelmy BRNO 3
KV Drita GJILAN 0
CCW 10 Pölkky KUUSAMO 0
OK SIP ŠEMPETER 3
CCW 12 Asterix Avo BEVEREN 1
Tent OBRENOVAC 3
CCW 14 TS Volley DÜDINGEN 0
Vasas Óbuda BUDAPEST 3
CCW 16 Fatum NYÍREGYHÁZA 0
Minchanka MINSK 3
CCW 18 PVK Olymp PRAHA 1
Mladost ZAGREB 3
CCW 20 C.S.M. TARGOVISTE 3
SC "Prometey" KAMYANSKE 0
CCW 22 BEZIERS Angels 3
DPD Legionovia LEGIONOWO 0
CCW 24 Volero LE CANNET ---
Proton SARATOV
CCW 26 Nova KBM Branik MARIBOR 0
Calcit Volley KAMNIK 0
CCW 28 DRESDNER SC ---
Bye
CCW 30 SC POTSDAM 3
Hapoel KFAR SABA 0
CCW 32 Galatasaray HDI ISTANBUL 3
Khimik YUZHNY 1
8th Finals
Home Matches

CCW 33 Swietelsky BÉKÉSCSABA 0
Saugella MONZA 3
CCW 34 ŽOK UB 3
VK Šelmy BRNO 2
CCW 35 OK SIP ŠEMPETER 0
Tent OBRENOVAC 3
CCW 36 Vasas Óbuda BUDAPEST 3
Minchanka MINSK 2
CCW 37 Mladost ZAGREB 0
C.S.M. TARGOVISTE 3
CCW 38 BEZIERS Angels 3
Volero LE CANNET 0
CCW 39 Nova KBM Branik MARIBOR 0
DRESDNER SC 3
CCW 40 SC POTSDAM 0
Galatasaray HDI ISTANBUL 3
4th Finals
Home Matches

CCW 41 Saugella MONZA 3
ŽOK UB 1
CCW 42 Tent OBRENOVAC 3
Vasas Óbuda BUDAPEST 0
CCW 43 C.S.M. TARGOVISTE 0
BEZIERS Angels 3
CCW 44 DRESDNER SC 1
Galatasaray HDI ISTANBUL 3
16th Finals
Status Teams
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Pölkky KUUSAMO
LPV HUITTINEN
Volero LE CANNET
BEZIERS Angels
DRESDNER SC
SC POTSDAM
Vasas Óbuda BUDAPEST
Fatum NYÍREGYHÁZA
Swietelsky BÉKÉSCSABA
Saugella MONZA
Hapoel KFAR SABA
DPD Legionovia LEGIONOWO
Calcit Volley KAMNIK
OK SIP ŠEMPETER
Nova KBM Branik MARIBOR
Viteos NEUCHATEL UC
TS Volley DÜDINGEN
Galatasaray HDI ISTANBUL
SC "Prometey" KAMYANSKE
Khimik YUZHNY
Tent OBRENOVAC
ŽOK UB
KV Drita GJILAN
VK Šelmy BRNO
PVK Olymp PRAHA
C.S.M. TARGOVISTE
Stiinta BACAU
Proton SARATOV
Asterix Avo BEVEREN

Detailed Standing
8th Finals
Status Teams
Minchanka MINSK
Mladost ZAGREB
Volero LE CANNET
BEZIERS Angels
DRESDNER SC
SC POTSDAM
Vasas Óbuda BUDAPEST
Swietelsky BÉKÉSCSABA
Saugella MONZA
OK SIP ŠEMPETER
Nova KBM Branik MARIBOR
Galatasaray HDI ISTANBUL
Tent OBRENOVAC
ŽOK UB
VK Šelmy BRNO
C.S.M. TARGOVISTE

Detailed Standing
4th Finals
Status Teams
BEZIERS Angels
DRESDNER SC
Vasas Óbuda BUDAPEST
Saugella MONZA
Galatasaray HDI ISTANBUL
Tent OBRENOVAC
ŽOK UB
C.S.M. TARGOVISTE

Detailed Standing
 
Latest News

Competition Overview
Main Phase
From 10/11/2020 to 11/02/2021
Final Phase
From 23/02/2021 to 23/03/2021

LiveScore
There are no matches appointed for today


Photogallery
24/02/21
CCW 45-Saugella MONZA vs Tent OBRENOVAC